| xJustJuss a întrebat:

Vreau niste replici bune de agatatbig grin.Si o idee cu ce sa ma imbrac: D.happy

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Hey, baby, i-a zi vrei să fii cu mine sau nu, că n-am timp de telenovele!
Să fim serioși, lasă replicile, nu se agață cu așa ceva.
Vrei o replică?
Dăruiește o FLOARE!

| xJustJuss explică (pentru Azµre):

Boss.Legat de flori, am realizat ca unele fete nu dau 2 bani pe gesturi!happy Mai bine le bagi 2 replici le inmoi si sunt ale tale!

| Azµre a răspuns (pentru xJustJuss):

Dacă cauți unde nu trebuie, ce vrei.

| Alexandru0007 a răspuns:

Imbraca-te cu hainehappy si intreab-o doar ce face. apoi va fi simpluhappy daca te place, va vorbi cu tine, daca nu, nu

| Dutzu98 a răspuns:

Trebuie sa ai asa ceva in sange. Unele nu dau 2 bani nici pe replici.Numai cocalarii spun replici de agatat. Fetele isi vor da seama ca nu sunt din inima si te vor crede un papitoi.Te imbraci si tu mai elegant, dar sa ai grija la pantofi sau adidasi.Trebuie sa fie cat mai curati! Bafta!