| CranK71 a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca a aparut pe net filmul naruto road ninja macar filmat la cinema! vreau sa-l vad neaparat funda + vot si dati-mi link-ul

Răspuns Câştigător
| cristi_7795 a răspuns:

Salut! Imi pare rau dar Naruto Road To Ninja va aparea in 2013 a aparut la cinema dar in Japonia si eu m-am intristat cand am auzit vestea dar lasa ca o sa treaca repede anulwinking

1 răspuns:
| Stein a răspuns:

Filmul a aparut in Japonia acum 1 luna, dar o sa fie publicat online abia in aprilie 2013...