| litlledolleioanna a întrebat:

vreau si eu niste status-uri de razbunare. funda pentru cele mai bune

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

*"nu incerka sa ma schimbi ~nai sa reusesti ~ mai bine incearca sa te obisnuiesti [:X]
*Este treaba Mea Pe cine iubesc.Este treaba mea cu Cine Vorbesk.Crede-ma,Nu ma Intereseaza Ce vrei sa-mi Spui nu Prea Conteaza
*"Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine...stiu...stiu si ca poate a ars`o cu altele.Dar el are o fata.si pentru el, fetita lui e cea mai importanta.
*O singura privire; Si e de ajuns ca ea sa devina; O dureroasa amintire
* Nu ma crezi in stare? nici O problema.Nu ma cred nici eO.da` fereshte`te de ziua in care O sa prind tupeu
*""Poate intr'o zi ai sa vezi...ca n-ai stiut sa ma apreciezi.si vei vrea sa te intorci la mine.dar atunci am sa fiu prea departe de tine
*sunt fata de pus in rama nu ca orice panarama
**si uite asa. special pentru tine.ca sa vezi ca mi-e mult mai bine fara tine langa mine
*nu stiu cum sa-ti explic. dar vorbele tale. NU ma ating"/
*Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca… dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta
*Ma uit la 'el' si nu`mi pasa. Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa ma iubeasca
*zambetul inocent de pe fata mea sterge zambetul fals de pe fata ta
*fata de ceilalti esti mai aparte si`ti voi intinde mana doar ca sa te dau la o parte
*are impresia ca eu stau sa il astept...dar de fapt eu ma indepartez incet...se uita atent.ma priveste cu regret,, asupra mea numai are nici un efect
*unii pot sa uite ce ai facut pentru ei...ce le-ai spus... dar niciodata ce i`ai facut sa simta
*"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!
**Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este
indiferenta! "
*de cate ori ma vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie
**uita`te atent nu insistent priveste dar nu aTinge tE pot respinge! viseaza.doreste! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE!
*.Ma inVidieZi'. InceaRca Sa fII maI buN daca potZs'.Nu iti plAce' cum ma imbRac.Nu te uita'.Te deraNjeaZa limBaju meU.Nu ma AsculTa fraiere'
*ma urasti?~problema ta!~ma copiezi? haa.nu'mi ajungi la picioare! ma iubesti? si eu pe tine!~un sfat?~nu te lua de viata meah! te-am amagit?~scuze!~te-am jignit?~bv mie!
*va veni timpul cand o sa vorbim din nou,eu o sa rad de multe iar tie o sa iti para rau
*Ceea Ce esti Tu,eu Pot fi Oricand, Dar ce Sunt Eu, tu Nu Vei putea Fi Niciodata
*cand am fost cu tine m-am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
*cand m-ai avut.nu m-ai vrut.si cand nu ma ai.ma vrei.
*CaRaCtErUl tAu nAsHpEt ma InSpIrA Sa`ti dAu jEt
*baieti ca tine gasesc si in recycle bin dar fete ca mine nici pe google
*Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu tine
Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma poate scHimBa.
Eu Nu sunt` REA sunt doar Cha sHji` tine`
Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Si sunt sonstienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

La orgoliul meu sa nu te astepti sa te opresc!

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima. ce zici,doare?

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa oh go on

Am un caracter puternic, imi place sa fiu EU, sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fi fericita,toate trec,o sa vina altu`!

Cand altii se bucura ca am renuntat,dau din cap, zambeste, si trec pe linia de start!

Nu mintea mea, ci inima e proasta; Ash vrea sa dau delete la amintiri, delete da' nu gasesc tasta;

Dar nu ma intorc la tine pentru ca m-ai facut sa sufar si acum e randul tau sa plangi dupa mine!

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

a fost bine si cu el, dar vei vedea ca fara el e mai bine.

Desi o sa`mi fie dor,de data asta o sa pun orgoliul in fata sentimentelor

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Probabil că ai să plângi, Dar ştiu prea bine, Că plângi doar din orgoliu pentru tine

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

E greu cand iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Trebuie să fii tare, Să demonstrezi că poţi, Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care trebuie' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire

Ei cred ca pot sa ma vada plangand,dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang

Femeile ca noi au puterea sa obtina totul,fericirea sa curga,fraierii sa planga

Poate ca o alta EA i se va parea mai minunata pentru ca orgoliul meu nu iarta.

sunt o copila tare, nu las ca orgoliul meu sa fie calcat in picoare, de un oarecare!

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri, inghit in sec vorbele spuse din orgoliustraight face

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce, dar pentru asta e prietenia>big grin
Imi spui ca ma cunosti
Dah uh nu ma cunosti deloc
Asha ca nu ma provoca...
Is mica dah si rea.:.

Cei care ma critica si ma invidiaza vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata

Caut ceva ce cred ca o sa gasesc si stiu ca exista dar nu am gasit inca... vreau sa gasesc pe cineva care sa gandeasca la fel ca mine...caut perlele de amitiri si perlele prieteniei!

Hei tu frumoasa din padurea adormita...nu adormi tu definitiva sa mai scapam de o vita?

Cand ma barfesti...imi dai satisfactie
Cand ma invidiezi...imi dai importanta
Cand ma copiezi...imi dai valoare
Orice ai face pe mine...nu ma doare

Te bagi mereu in viata meah...pai normal ca a ta e praf

Tuturor celor care au dat cu pietre in mine...MULTUMESC...cu ele mi-am construit castelul!

Hai uita-te la mine ca mereu imi merge bine.Hai uita-te incoace.Nu's figuri de la versace nici arfe originale.ci doar fite MONDIALE.ca tine intr-o zi vad zece.stilul tau ma lasa rece.nu esti primul care incearca cu VRAJEALA sa ma faca.

Pentru totzii dusmanii mei...le doresc in fata casei 3 masini, POLITIA, SALVAREA si POMPIERII

Doamne, fa`ma pasare sa ma pot kka pe toti...))

Ma barfesti? nu-i nimic nu ma jignesti '.imi arati doar cat de proasta esti.

Sper sa te ajute :*:*