| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, vreti sa-mi spuneti si mie daca syiti niste descrieri pentru poze mersi si FUNDA:X

1 răspuns:
| ღஐNicoleღஐ a răspuns:

Depinde ce fel de pose sunt ( gen cu tine, cu un animal, cu un peisaj etc.)

Voi incepe cu inceputul.
Daca sunt cu tine : ~Me and my life~ ~This is me~ ~Me~
Daca sunt cu tine si tu in poza aceea exprimi ceava de exemplu: ( zambesti 'malefic' cum ar veni, plangi, exprimi fericire zambind putin)
Daca zambesti malefic: ~Hi hi hi, ai ratat si de data asta! ~ ~Pe tine nici nu te duce mintea ce iti pregatesc~
Daca plangi : ~ De ce ma faci mereu sa plang? ~ ~Plang pentru. ca cerul te-a luat pe tine si pe mine m-a lasat~
Daca exprimi fericire zambind putin: ~ I`m so happy because my world it`s so beautyful~ (altele chiar nu mai imi vin in minte la categoria asta big grin)

Daca sunt cu un animal: ~ Vezi ce dragut sunt? puppy dog eyes ~ ~Hey, chiar trebuie sa ma trezesti tu din somn de fiecare data? ~ ~ Va transmit pup-ycy din lumea pisicilor/cateilor/papagalilor/hamsterilor etc. ~

Daca sunt cu un peisaj: ~Toamna intr-o poveste ~ ~ Iarna diamantelor~ ~Primavara vietii vesnice~ ~ Vara zilelor senine ~

Trebuie sa fii creativa poate mai gasesti si tu. Sper ca te-am ajutat. fundita'?