| lavy_7567 a întrebat:

:*:*:*love struck:X.Am nevoie de niste statusuri.nu pe care le gasesti pe orice site.mai deosebite! Cele mai faine primesc Fuuunda!:X...Va puup:*:*

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Ca tine Sunt putine. Dar ca El sunt Toti! :]

Pentruu ca inca exista sentimente.
am 1000 de regrete! happy.

Am decis că cel mai bine-ar fi să îmi văd de treabă, să mă fac că nu-mi pasă. Ajung acasă: "Gata cu tot, s-a terminat! Asta vreau? Nu, doar îmi propun ce trebuie’ să fac". oh go on

•Nu-mi mai da sfaturi! Stiu gresi si sinGura!winking

-Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinuti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

2 răspunsuri:
| dreerullzXD a răspuns:

Intra pe weheartit.com si cauti "text". Sper sa-ti placahappy

| Alyku a răspuns:

Intra pe bloggu asta si gasesti toate alea acolo http://www.blogger.com/profile/05302215022426818986