| sladkaea a întrebat:

Sall.Trebue sa fac alegerea dintre cea mai buna prietena si prietenul meu pe care il iubesc si nu vreau sal perd.Totul a inceput atunci cind prietenul meu(denis) o aflat ca prietena mea(iana)se intilneste cu mai multi baieti(prietenul ianei nu este in oras mai tot timpul ei se vad o data in saptamana sau chiar o luna )denis nu suporta asa fete care inseala baieti si care muteste cu 7 baieti deaceia el mea spus mai raruț cu ea pentru ca se tema ca voi fii si eu ca ea.Cum se spune ..cum iti sunt prietenii asa esti si tu.Iar zilele aste denis a spus ori ea ori el.Eu l-am ales pe el dar Iana nu stie de aceasta alegere cu ea ma cunosc deja de 6 ani si este o persoana foarte draga pentru mine.Sunetimi va rog ce sa fac cum sa fac ca s ramin cu ambei impreuna? multumesc.

1 răspuns:
| LexieღLorraine a răspuns:

Buna! Aici ei nu trebuie sa uite un singur lucru: tu esti la mijloc si este alegerea ta. Daca amandoi sunt chiar foarte importanti pentru tine nu este altceva decat sa vorbesti cu ei, sa le spui ca nu vrei sa faci aceasta alegere.Sincer nu mai stiu alta solutie care sa fie bine si pentru tine.Prietenii trebuie sa te faca fericit si la asta trebuie sa se gandeasca si ei putin. Tu faci cum vrei si cum iti spune inima, eu ti-am dat doar un sfat nu trebuie sa-l urmezi. Bafta happy