| anonim_4396 a întrebat:

Sall tuturor ...astazi sora medicala de la scoala nea vaccinat(am 15 ani si sunt clasa a 8) asta a fost pe la orele 9:30 iar acum este seara si ma doare mina in care am fost vaccinata.cit timp o sa ma mai doara nu mai suport dau funda + 1 vot urgent

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Cati ani avea sora medicala? Ah, parca-i vad halatul alb perfect scrobit si stetoscopul care-i aluneca lenes pe piept happy

| Solitude15 a răspuns (pentru ywar):

Da era cam batrina si palavragea aiurea ca nu o sa te doara deloc dar vad ca ma mai doare inca si destul de rau

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Cand am fost in a 8-a, ne-a vaccinat si in mana si in picior. M-a durut piciorul cateva zile. O sa supravietuiesti.