| bibydraguta a întrebat:

Sall tuturor! ce ziceti merg niste blugi gri mai inchisi pana stramti cu cizme maro din piele intoarsa care au doar putina blanita si cu o geaca nerga? mersii pentru opini.

Răspuns Câştigător
| Ada_7086 a răspuns:

In primul rand, draga buburuzandreea, nu stiu care sunt toti stilistii aia care considera o adevarata crima combinatia gri-maro. Eu nu am auzit pe niciun specialist in fashion (si sunt foarte interesata de domeniu) care sa sustina sus si tare ca e vreo problema cu aceste doua culori puse la un loc intr-o tinuta. Cred, la randu-mi, ca alegerea pantalonilor gri si a cizmelor maro este o idee inspirata.

In al doilea rand, nu poti sa tii dumnezeieste cont de ceea ce zic unii si altii, asa-zisi "stilisti". Nu poti sa iti formezi gusturile dupa spusele altora. Daca sunt in trend cizmele lungi peste genunchi, asta nu inseamna ca o persoana de 1, 50 trebuie sa le poarte, doar pentru ca asa zic stilistii sau designerii, dom'ne!

Eu zic sa nu te mai bagi unde nu prea-ti fierbe oala.

7 răspunsuri:
| buburuzAndreea a răspuns:

Nu mi se pare ca se potrivesc. In primul rand toti stilistii spun ca trebuie sa evitam combinatia maro-negru. Si nici griul nu prea merge cu maro. E o culoare destul de greu de combinat. In schimb, daca schimbi cizmele, tinuta e corecta cromatic. Merg cizme negre sau rosii.

| citron a răspuns:

In opinia mea nu se potrivesc foarte bine...

| Moneyandfame a răspuns:

Merge de minunue, mai ca vreau sa iti trimit mesaj pe privat sa te scot la o shaorma.

| bibydraguta explică:

Mersii pentru opinii si monezandfame foarte amuzant ce sa spun o opinie ...de milioane

| mariaale a răspuns:

da merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap mi se pare o ff buna tinuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca merg blugii cu cizmele. Si se poarta foarte mult cizmele din piele intoarsa doar sa ai grija la umezeala.