| me237 a întrebat:

Sall! Unde as putea merge sau ce as putea face de ziua mea? big grin Ideea e ca vreau sa ma imbrac cu o rochie care este destul de eleganta deci se exclude faza cu mersul la padure cu prietenii sau ceva big grin

Răspuns Câştigător
| qwerty101010 a răspuns:

Poti inchiria un restaurant ceva unde sa mergi cu prietenii si sa amenajezi tu cu baloane si toate alea sau daca este cam scump poti pur si simplu sa mergi la o pizza suc inghetata sau ce vreti voi. Si cea mai buna varianta ar fi acasa. Tine minte acasa ies cele mai tari petreceri (fara parinti). Bafta! Fundita?