| aead a întrebat:

Sall unde ma uit de cat am placa video?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Clik drepta pe desktop/advanced/adapter(windows xp)clilk dereapta pe desktop screen resolution/advanced/adapter(windows7/vista)Sau mai rapid start/run si tastezi dxdiag, astta pe windows xp, pe 7 sau vista tastezi dxdiag in searchhappyO serara placuta

1 răspuns:
| virusxxx112 a răspuns:

Uita-te in Control panel este o iconita CMI Audio Config bine daca nu e depinde ce placa ai instaleazal si apei dai la information si scrie absolut tot.Programul este foarte folositorwinking