| Albert_6035 a întrebat:

Sall. Va rog ziceti-mi si mie ceva pentru a scapa de acnee(cosuri), da daca se poate ziceti ceva ce ati folosit si voi... Dau funda big grin

1 răspuns:
| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Pai iti trebuie sa iti faci o masca:care sa includa o lingurita de miere, doua pastile de aspirina si doua ligurite de iaurt natural. dupa aceea incerci cu lingura sa faramiti pastilele! apoi iti pui crema pe fata si stai cu ea vreo 20 de minute... sa imi zici si mie dupa aia daca ti-a mers P.S. sa faci chestia asta o data la saptamana!