| anonim_4396 a întrebat:

Sall,
Voi vreti sa inceapa scoala? Eu nu...:-s

Răspuns Câştigător
| bb_7189 a răspuns:

Nimeni nu cred ca vrea...laughing

12 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Nu

| Malvina24 a răspuns:

Nici eu.

| NICKSOOO a răspuns:

Nu:-p

| Deea10_8134 a răspuns:

Buna! Normal ca nu vreau sa inceapa scoalalaughing, dar int-un fel as vrea, ca am sa ma intalnesc cu prietenii, o sa povestim ce am facut in vacanta etc. Dar tot mai bine era acasaoh go on laughing

| denisacosmina98 a răspuns:

Nu vreau, dar nu am ce face. Trebuie să mă duc.

| doni_1852 a răspuns:

Sa fim realisti.in ziua de azi nu cred ca asteapta nimeni scoala laughing dar mnah.asta e. fara scoala. nu avem nimic. bine. poate o turma de oi p care sa le mulgem laughing

| ღAnaღ a răspuns:

Da, doni dar daca te duci la scoala si nu inveti tot la oi ajungilaughingrolling on the floor

| Anduciu a răspuns:

Nu chiar.Am multe teme, va trebui sa ma trezesc devreme iar si nu o sa ma pot vedea cu prietenii care nu invata in scoala mea.Insa va fi interesant odata ce va incepe, parca toti colegii mei au luat-o razna vacanta asta.laughing

| Antonia90 a răspuns:

Nu :-s

| pwp a răspuns:

Sigur ca nu!
vacanta a fost prea scurta sad

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Eu m-am saturat de scl asa ca rasp meu este nu

| Seea a răspuns:

Salut! Nici eu nu vreau sa incepem scoala dar ce sa faci.