| pwf98 a întrebat:

Sall
Vreau niste Fraze de pus pe facebook...

Răspuns Câştigător
| LisaZafre a răspuns:

Uite una buna : Traim intr-o lume in care daca nu ai like-uri pe facebook,nu te baga nimeni in seama,unde oricine se baga in seama cu tine iar in realitate cand trece pe langa tine "nu te observa",unde sunt persoane care sunt in stare sa isi dea "Check in" chiar si pe wc,unde un simplu like la o poza,de la o persoana conteaza, unde toti isi descriu viata pe facebook,unde toti posteaza statusuri pe care nici ei nu le cred,unde unii MOR daca sunt impreuna cu cineva si nu oficializeaza asta si pe facebook,unde fetele isi pun poze aproape dezbracate,sau in fel si fel de pozitii si asteapta RESPECT,unde daca ai ceva cu o persoana,postezi pe facebook,unde fetele isi lasa comment-uri de genul "iubita,scumpa,adorabila,minunata etc." si ele de fapt nici nu se suporta,unde unii isi pun la descrierea pozelor "ce naspa/aiurea/nasol/urat etc " am iesit in poza doar pentru a fi complimentati, unde GRAMATICA ESTE LA PAMANT, unde unii au niste poze atat de photoshopate incat, cand ii vezi in realitate nici nu-ti dai seama ca-s ei, etc dar nah...toate astea ii fac pe respectivii indivizi mai "Jm3KeRi" straight face

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Tot facebook-ul e plin de fraze și statusuri aiurea poți lua de acolo.

O noapte liniștită îți doresc.

| valerushlesanuion a răspuns:

Life is important (D:
fericirea se ceeaza prin fericire(D:
cu pl(D: