| EeErrorS a întrebat:

Sall. Vreau sa-mi fac alti prieteni... Cei care ii am acum nu ii simt ca niste prieteni.De unde as putea sa incep ca sa-mi fac alti prieteni?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Site-urile de socializare ar fi un punct de pornire ideal big grin cauta si adauga prieteni din oras cu tine, de varsta ta, care invata la scoala cu tine, care crezi ca ar fi genul de prieteni cu care ai intra in gasca. Sau cauta prin scoala (gen daca ai un curs separat de limba straina unde sunt adusi alti colegi, incearca sa te imprietenesti cu cei asemenea tie )...astea ar fi niste solutii standard dar stim cu totii ca prieteniile se leaga in timp. Na eu iti urez baftawinking