| 113213423 a întrebat:

Sall Vreau sa va Spun o metoda de a afla conturi de metin2 ro/gx(orice server privat) Simplu! trimiteti un mail la hackaccount24@yahoo.com
In mail scrieti la titlu (Yahoo, Metin2(gx.etc)depinde la ce vreti sa aflati parola)In mail scrieti: contul tau/id-ul tau:
Parola ta:
Id/Nume victima:
Si dati send in aproximativ 30 de minute veti primi un E-mail cu Contul si Parola victimei! Daca aveti nelamuriri Contacttongueower.boy2010

7 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Du-te mah si plimba-te...sa intalnit hotul cu prostul sau ce?

| tymo20 a răspuns:

E teapa! nu incercati. e mailul lui si va afla numele si parola si vi le fura.nu am incercat si nici nu o sa incerc.

| νєησм a răspuns:

Bah u ne crezy imbecili? daca da atunci te inselii eu stiu o suta de mi de variante in a afla parole metin si asta a ta e 100% la mie toata ziua cand vrei u e o mare teapa frate macar daca tot te-ai apucat de hackareala mai ai un pick si te faci pana si gay asa ca lasate orice idiot va face ce spui u i se va fura contul deci lasane:p ca nu cad eu in capcana asa usor

| IchHabeKeineName a răspuns:

Ce spune si tymo20
e exact. o sa va afle parola la metin asa ca nu incercati

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

@dwoo - Trojan...cumetre mai avem si antivirusi

| dwoo a răspuns:

Mai bine folosesti asta si nu trebuie sa dai nici un email la cine stie cine...
http://fisierulmeu.ro/65IKKN73L6NM/metin2-hack-exe.html

| AdrianNinja a răspuns:

Bah tu crezi ca suntem ca tine ma sa nu stiu ce e ala cont ma sa dau la toti prostii id si parola mea, cred ca maicata te-a scapat in cap la 2 luni dupa ce te-ai nascut sau ceva de genu ori te-a pacalit un prost si vrei sa il pacalesti si tu copii lol ce noob.