| AlexaaAle a întrebat:

Sall love struck
Care e treaba cu liceele,adica,ti se da o revista si la inceput e o lista unde scrii codurile liceelor la care vrei sa intri,dar trebuie sa scrii codurile alea in ordine crescatoare sau descrescatoare? Sau scrii cum vrei de ex pe primul loc liceul la care vrei sa intri cel mai mult(dar media sa iti permita logic), apoi altu la care ti-ai dori mult pana ajungi la cele care nu te prea incanta asa de mult...lamuriti-ma si pe mine ca ma tot contrazic cu o colega :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aşa ştiu, mai întâi cel la care vrei să intri, apoi celelalte în caz că nu intri la primul.