| liksii2001 a întrebat:

Sallut.Am si eu o intrebare:unele fete sunt invidioase pe mine pentru faptul ca ma imbrac foarte frumiilaughing(nu m'as lauda). in fine...Eu le spun si incerc sa discut cu ele dar ele incearca sa ma copieze. Sunt foarte rele si ma considera populara.In cazul asta ce as putea face? Un sfat plizz!=]]

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Buna. Vrei un sfat bun? Arata-le ca nu esti o "fitoasa", pentru ca ele poate cred asta. Dar nu le acorda atentie, daca te imbraci fain nu e treaba lor... Daca te copiaza e ok, inseamna ca esti populara si asta ar fi un lucru bun pentru cariera ta happy. bafta

3 răspunsuri:
| grasuN a răspuns:

Imbracate mai urat..in mm de taranca

| Manuellllaa a răspuns:

Sa le da-i pace, sunt invidioase, alegeti prietenii care nu sunt invidiosi pe cum te imbraci tu.Si pana la urma nu trebuie sa faci nimic, continua sa fi fashion.Nu baga invidia in seama pentru ca nu ajungi nicaieri.A si inca un lucru nu te considera superioara altora, pentru ca toti sunt la fel.

| positivity a răspuns:

Dragă, cred că ai o boală foarte rară de piţipoancă. Nu vreau sa fiu dură, dar persoanele ca tine, care se consideră mult mai superioare celorlalți, vor avea de suferit.
"=]]", ştii, dacă chiar vrei să faci ceva, omoară-te, e singurul lucru bun pe care-l poţi face.