| gedderth2 a întrebat:

Sallut TPU
am 13 ani si sunt in a 6 a.de catvea saptamani tot vorbesc cu o fata din aceeasi scoala cu mine(ea e in a 7 a). si am devenit tot mai apropiati unul de altul.ne tot punem emoticoanele kiss si :X cand vorbim.azi ne puneam intrebari reciproc si ea mi-a pus intrebarea aceasta:care crezi ca sunt calitatile si defectele mele?
eu i-am zis ca ea este perfecta pentru mine, iar ea a pus asta :o.eu i-am spus ca nu glumesc. avem multe lucruri in comun. dar din nefericire are prieten straight face si m-a intrebat odata ca ce as face daca m-ar saruta saptamana asta la scoala.
intrebari:
m-ar putea placea un pic?
daca da as avea sanse la ea daca ea este in a 7 a si eu in a 6 a?
~~~FUNDA~~~
P. S.:va rog nu spuneti ca sunt prea "mic"straight face

Răspuns Câştigător
| JustMeAndy a răspuns:

Nu esti prea mic, nu conteaza varsta si cred ca te place de vreme ce te tot intreaba chestii de genu' "Ce ai face daca te-as saruta?". Si mai ales conteaza faptul ca va intelegeti bine si ca aveti lucruri in comun. Bafta cu asta eu cred ca fata te place.

2 răspunsuri:
| AndreiLTX a răspuns:

Nu esti prea mic,, doar ca nu ajunge vorba...cand o vezi incearca sa o bagi in seama,, iar daca te lasa ia-o si in brate.asta iti va spune daca te place sau nu.

| DedyBăă a răspuns:

Nu conteaza varsta... Daca te intelegi cu ea e totul ok.si sigur te place. apropiete mai mult de ea si sigur o sa ajungi sa fi cu ea :]. totusi ca acum are prieten nu conteaza asta si nici varsta nu conteaza.incearca sa ii fi aproape mereu puppy dog eyes