| AnduTzu_FynuTz_1998 a întrebat:

Sallut TPU am instalat de curand Windows Xp Professional Versiunea 2002 Service Pack 2 si cand vreau sa instalez jocuri sau sa intru in ele imi da eroare fiind aceasta : The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application. ce pot sa ii fac sa mearga?
Am instalat si tot felul de NetFramework... toate versiunile cred daca aveti un raspuns pls spuneti-mi. sau contactati-ma la id mess clatitecugem90@yahoo.com sau skype yo_andu2000

3 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Ultima versiune de NetFramework ar trebui sa rezolve problema in mod normal.

| tpuforyou a răspuns:

Salut!, probabil ca jocurile respective nu suporta vechea versiune windows xp! sau jocul are o eroare, poate nu ai instalat driverele la palca videao sunet >?!
Sau poate lipseste fisiere din windows >ul pe care l>ai instalat!

| ionutz38 a răspuns:

Pai in primul rand sigur windowsul nu este instalat corect sau lipseste fisiere din windows