| zoom2012 a întrebat:

Sallut TPU.Cine erau membrii trupei SIMPLU? FUNDITA

7 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

"Mesaj Nou" formata din C.R.B.L, Piticu, Francezu si Omu Negru si "Extreme" formata din Taz si Bebico au inceput repetitiile impreuna si pe data de 1 Decembrie 2000, a luat oficial nastere Trupa SIMPLU. Bebico a vaut un accident grav la colona din cauza caruia nu a mai putut dansa astfel Smiley ii ia locul.

| RockerGirl a răspuns:

Smiley
CRBL
Piticu
Francezu
Omu Negru

| Skeez a răspuns:

Smile, Francezul, Omu-negru, C.R.B.L. si Piticu

winking

| ingerasdulke15 a răspuns:

big grin membri : smiley, c.r.b.l, piticu, francezu si omu negru big grin

| Andruta12 a răspuns:

Membrii trupei: Taz, Omu Negru, Smiley, Piticu, Francezu, C.R.B.L

| zoom2012 explică:

Mersi de raspunsuri!

| Rapidista_Eve_1996 a răspuns:

Smiley
CRBL
Piticu
Francezu'
Omu' negru
happy