| Andreey1 a întrebat:

Sallut, vreau sa ma transfer de la un liceu la altu ce trebuie sa fac, tinand cont ca sunt la electronica-automitazari si am module, si vreau sa ma duc la Comert sau la Mate-Info. Va rog raspuns cat mai repede

3 răspunsuri:
| PeQe a răspuns:

Pai o sa dai diferente, la modulele care nu le-ai facut, la liceu` la care te duci thinking

| Andreey1 explică (pentru PeQe):

Eu spuneam ca eu sunt la module la liceu care ma duc nu sunt module si vreau sa stiu daca ma lasa? sa ma mut. funda cine imi raspunde plzz

| PeQe a răspuns (pentru Andreey1):

Pai si de ce nu te duci sa te interesezi? Daca ti-a iesit media mare e posibil sa poti! Da` nu cred ca ti-ar da transferu` daca ai medie mare, ca nu le convine lor ( liceu` la care esti momentan) Bafta oricum!