| Gabriela_3436 a întrebat:

Sallz! Cf?:X In seara asta a venit o prietena pe la mine (prietena ma cea mai buna ) si nu stim ce sa jucam in doi. si nu stim ce sa facem in noaptea asta (dam,, petrecere in pijama ", dar doar eu cu ea ) ce putem face? funda si vot la raspunsul cel mai buna :* restul vot happy

Răspuns Câştigător
| Maya_8957 a răspuns:

Sunt foarte multe jocuri distractive :
1. Va machiati una pe alta legate la ochi, iar apoi va uitati in oglinda pentru a vedea rezultatul.
2. Faceti poze cat mai amuzante.
3.Scrieti pe biletele cateva "pedepse" iar apoi trebuie sa faceti ce scrie pe biletel.
4.Incercati sa va imbracati cel mai ciudat posibil incercand sa-i imitati pe anumiti prieteni comuni.
5. Faceti clatite ( chiar daca e noapte, nu are nimic ).
Si multe alte joculete pe care le puteti inventa voi.
Distractie placuta :*!