| anonim_4396 a întrebat:

Sallz! Daca am cablu USB la telefon cum imi bag muzica ca nu stiu. Va rog sa imi spuneti cat mai multe big grin Cred ca toata lumea de pe acest site are un telefon si stie cum. Va rog big grin funda si vot

1 răspuns:
| Sleepwalker a răspuns:

Pai trebuie sa pui cardul de memorie undeva intr-un spatiu de pe cablul usb, pe care mai apoi trebuie sa il introduci in spatele unitatii centrale intr-unul din spatii dar nu stiu cum e la tine deci.ma rog. poate ai inteles cam cum este. Bafta!