| BadRomance a întrebat:

Sallz.Lady GaGa, Britney Spears sau Avril Lavigne? Dc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie îmi plac toate, le ascult pe toate trei. Dacă ar fi să fac un clasament, ar fi :
1. Avril
2.Lady GaGa
3.Britney

| lol1232 a răspuns:

Avril Lavigne mi se pare mai cuminte
Britney Spears are un talent aparte
Lady GaGa se destrabaleaza prea mult in vodeo-clipurile ei
Tu cum alegi?

| Zenithf a răspuns:

1. Dolores O'Riordan (The Cranberries),
2. Karin Annika Ljungberg (Rednex),
3. Tarja Turunen (Nightwish),
Dupa 3 am pus virgula ca mai sunt si altele. happy

| Yarinn a răspuns:

Avril pentru ca e o cantareata buna din toate punctele de vedere, urmata de GaGa pentru ca stie sa fie altfel si, in final, Britney Spears happy Dar topul tau care ar fi?!

| mymy a răspuns:

Avril lavigne pentru e unica mai normalawinking

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Avril Lavigne pentru ca este una dintre cele mai importante personalități ale muzicii pop-rock actuale.Are o voce minunata.Si cam atat.

| Briosaaa a răspuns:

Avril Lavigne. Dc? Pentru ca are niste cantece reale si frumoase. E originala in ceea ce priveste moda.

| MANDY_2679 a răspuns:

Lady Gaga love struck clar!
E cea mai originalarolling on the floorlaughing:X

| Fluffy a răspuns:

Avril Lavigne as alege. este o adevarata cantareata rock din toate punctele de vedere...se imbraca foarte cool, frizurile si parul ei este superb si melodiile ce sa mai zic, super tari love struck O adorlove struck

| florynnaa a răspuns:

1 Avril lavigne, 2.Britney spears 3.Lady gaga.(lady gaga nu-mi palke deloc. avril lavigne este stilul care-mi place, este o fata talentata, si pe deasupra este normala.nu are penis de baiat ca lady gaga, si nici nu se rade in cap ca britney)rolling on the floor