| andrada a întrebat:

Sallz
Prof. de rom nea mutat fata cu baiat la ora ei pentru ca vb si acum m-am indragostit de baiatul cu care stau in banca dar stam impreuna in banca numa la rom si imi place mai mult sa stau cu el decat cu prietena mea cea mai buna. Dar nu stiu cum sa fac sa stam in fiecare ora. Diriga a zis ca s-ar putea sa ramanem asa de finitiv dar nu cred. Voi ce ati face ca sa ramineti asa de finitiv. Nu vreau sa vb ca poate imi da profa un 3 si chiar nu vreau.
Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Tudor_6050 a răspuns:

Pai.in primul rand is baiat. Dar daca as fi in locul tau as vorbi cu el in fiecare pauza despre lucruri hazliii.happybig grin.Si ca sa stau cu el la fiecare ora mi-as uita manualul de fiecare data.happy. Multumesc de ascultare.happy