| cristina_6311 a întrebat:

Sallzz.am si eu nevoie de ajutorul vostru.Am de comentat citatul asta:'Arta este o copie a copiei'. vreau pareri, idei, exemple.sa fie ca un comentariu, care ma >ajurtaofer vot si funditabig grin.scuza'ti categoria

Răspuns Câştigător
| Apheleia a răspuns:

Probabil sa refera la faptul ca arta imita viata,sau cam asa ceva!
Totusi, poti te rog frumos sa imi spui de unde ai luat citatul asta, ca m-ai facut curioasa?! TE ROG!happy

| cristina_6311 explică (pentru Apheleia):

Mi l-a dat dirigu'.km asa a zis si profa de psihologie.cum k arta imita viata sa cv de genu.mi'as dori sa gasesc exemple si pareri.da am cautat pe net si nu am gasit nimic.sad

1 răspuns: