| N3WMaN a întrebat:

Salooot TPU!
Sunt in clasa a 8-a si este o fata in clasa care imi place(ma gandesc la ea mai tot timpul, etc...sunt genul care iubeste din toata inima). Vorbim,ne luam in brate,o mai,, pipai,, oricum ea zambeste deci nu e o problema(asa cred...). Totusi, ar trebui sa fiu indraznet? sa o pup si chestii din astea?

6 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Fii indraznet insa nu idiot (adica nu te duci asa dintr-odata la ea si ii mozolesti fata). Gaseste momentu oportun cand sa fii.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa fii indraznet, e bine cum o iei asa inceetul cu inteul.
O zi buna!

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Cel mai bine e sa o intrebi daca vrea sa fiti impreun ca e evident ca si ea te place ( in cazu in care nu e si ea vreo pitipoanca)winking bafta

| Georgy98 a răspuns:

Wohowwww! Totul are o limita, eu una nu as permite asa ceva din moment ce voi doi nu formati un cuplu, poate ca ei nu ii place de tine si te lasa sa o "pipai" pentru ca te simpatizeaza sau pentru ca nu vrea sa te refuze, dar eu dupa gesturile ei as crede ca si ea te place ...imi spun asta pentru ca sunt fata si siu ca nu lasi pe oricine sa te ia in brate! Cat despre chestiile k sarutul daca ai curaj si esti mai indraznet ....atunci e ok!

| RoxRoman a răspuns:

Ui un baiat cu initiativa. Fi indrasnet nu astepta niciodata ca fata sa faca primul pas, desii nu e chiar asa mare lucru asta dar e mai frumos ca baiatul sa faca primul pas. Spune-i ce simti, vorbeste cu ea despre asta.

| N3WMaN explică:

Sa va mai dau detalii:
1.la mine in clasa sunt doar 11 baieti si 25 de fete dar totusi, 8 dintre ei(inclusiv eu) "pipaim" fetele. Fata de care imi place la mine rade la alti cateodata rade cateodata le spuna sa termine...deci nu sunt singurul care are astfel de contacte cu ea
2.acum in 16octombrie a facut fratele meu 1 an si am vorbit cu ea despre el si a zis ca sa ii dau un pupic de la ea si eu am zis sa imi dea unu mie si eu o sa ii dau unu lui si ea a zis lasa...si a zambit

deci? alte raspunsuri?