| michael26iul a întrebat:

Salu! Am o problema cu mama iubitei mele... Ii tot reproseaza ca ea a facut "prostii" cu mine. Tin mult la fata asta si nu vreau sa se desparta de mine pentru ca nu-i mai da pace mama ei cu chestia asta..nu am facut ceva de genu si nici nu am de gand...nu stiu cum sa fac sa nu isi mai faca griji mama ei ca cum am face noi ceva?

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Du-te la ea cu un buchet de flori, intreab-o daca se simte bine si daca o poti ajuta cu ceva.

| michael26iul explică:

Ai fost p din afara...

| WaterDrop a răspuns (pentru michael26iul):

Chiar deloc.Ma refeream sa faci asta cu mama ei nu cu ea.

| michael26iul explică:

Si cu ce as putea eu so ajut...mai ales sa o mai deranjeze pe ea din cauza mea