| MorenytaShuttUp a întrebat:

Salult, am o problema grava. Am inghiti din greseala un ac de siguranta (era inchis) de vreo 2-3 cm. Se poate intampla ceva grav? sad

Răspuns Câştigător
| chevchellyos a răspuns:

Daca s-a desfacut da trebuie operatie daca nu se poate elimina pe cale naturala

4 răspunsuri:
| lorena15 a răspuns:

Da normal:OO du-te la spital pana nu se intampla ceva grav:O

| hhhapciuuu a răspuns:

Mars la spital pana nu faci cine stie ce boala, si spune-le parintilor, in caz ca n-ai facut-o inca. in orice caz vei avea nevoie de operatie. sad sory

| chevchellyos a răspuns:

Da se poate desface in stomac si se poate sparge

| bbu2eugen a răspuns:

Pff sper ca te ai dus la spital poti face hemoragie