| JennaHeap a întrebat:

A fost cineva la expozitia de la Antipa "the human body"? Astept pareri! happy

Răspuns Câştigător
| oanaaa16 a răspuns:

Da, si e ceva unic in viata. E foarte foarte interesant, la inceput m-a luat usor, cateva oase, dupa am intrat intr.o incapere si simteam cum "ma scurg pe picioare". Dupa mi.am revenit si imi venea sa stau ore intregi sa descopar fiecare bucatica. Totul este extraordinar iar doctotul ala e de.a dreptul genial ca a reusit sa conserve atat de bine corpurile umane aflate acolo si nu numai. Merita vazut!
Du.te la expozitie pana nu se termina, am impresia ca in iuniehappy
Nu vei regreta!

1 răspuns:
| Iubibilăă a răspuns:

Chiar vreau sa vizitez.
Mersi ca mi-ai dat o idee.
Pa, pa.