| nik_3884 a întrebat:

a fost o greseala sa-i spui unui baiat cum ise zbate inima? ca il cunosc demult si ii cunosc parintii? a spus ca ne vom vedea a 2 zi dar acum nu imi raspunde...nu stiu ce sa fac! apropo despre ce sa discuti cu un baiat? si cum sa te comporti la intilnire? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

La intalnire comportate natural, sa te cunoasca pe tine, si nu incerca sa pari desteapta, nu da prea mult, dar nici putin. oferei ceva condimentat, greu de refuzat.

| nik_3884 explică (pentru NatureSelf):

Stii pe mine ma chinuie prima intrebare! nu stiu ce sa fac, nu imi raspunde la mesaje pe net, oare s-a facut o impresie rea despre mine?! am vrut foarte mult sa ies cu el si cand am iesit am inceput cam a vorbi (indodi) nu prea la tema, eu nu vorbesc nici odata indode dar acum nu stiu ce a fost parca am fost schimbata, parca mam blocat oare ar fi fost din cauza e emotilor?! un lucru pozitiv a fost ca toata seara cit am fost impreuna s-a uitat in ochii mei(ce insemnind cind se uita in ochi?)

| NatureSelf a răspuns (pentru nik_3884):

Cand te priveste cu o privire fixa, e ca nu-si gaseste cuvant pentru ce-ace simte, asa te iubeste.

| nik_3884 explică (pentru NatureSelf):

Atunci daca e asa cum zici tu, de ce nu imi raspunde la mesaje atunci?

| NatureSelf a răspuns (pentru nik_3884):

De orgoliu, si eu am avut prietena, caru-ia i-a fost rusine sa iese cu mine sa raspunda la tel, la sms, pe mess. dar m-a iubit.

5 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Sper ca te-am si ajutat pentru funda aia.So merit, ca si multumire pentru sfat.