| anonim_4396 a întrebat:

Salut acum 3 ani am avut o aventura rusinoasa nu vreau sa vorbesc despre asta si de 3 ani am crezut ca lumea a uitat si inca sper, dar azi cineva din cativa care stiu a adus vorba si m-am rusinat ca erau mai multi, in fine dar eu vreau sa stiu daca pot face ceva sa uite dar nu cred ca mereu incerc sa ii fac sa schimbe vorba cand e vorba de acea problema.
Vreau raspunsuri sincere dar nici chiar

Răspuns Câştigător
| ISilvya a răspuns:

Well... Explica-le celor apropiati ca nu it place asta si ca nu vor sa mai vorbeasca despre asta. BAM! Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu poți să ștergi memoria celorlalți, dar în timp, nu o să se mai discute atât de mult despre acel subiect.

| AndyKama a răspuns:

Salut!
Din nefericire eu unul nu pot oferi "Raspunsuri sincere dar nici chiar".Te ajut cu mare drag cand te deciziwinking