| BiancaMarzia a întrebat:

Salut,acum ceva timp am cunoscut un baiat dragut pe Micemassive.A facut atatea pentru mine adica mi-a dat cadouri si ma alinta si eu sunt cam timida si vreau si eu sa fac ceva pentru el m-am gandit sa-i fac o mapa dar nu am idei.Si vreau sa ii spun din suflet ce simt pentru el dar nu am curaj si as vrea sarutam (pe joc) dar imi e rusine s-o fac.Va rog dati-mi sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Claustx a răspuns:

Hey! Mai asteapta 1 zi, 2. Apoi daca nu te saruta intreaba-l de ce?; intreaba-l ce simte cu adevarat pentru tine. si spune-i ca tu esti mai timida de felul tau si o sa inteleagawinking

1 răspuns:
| IisusHristos a răspuns:

E simplu. Poti face totul in doi pasi: 1. Inchide calculatorul. 2. Iesi afara din casa. Succes. Sper sa nu te arda soarele prea tare sau sa te afecteze aerul curat.