| FIERARU a întrebat:

Salut,ajutati-ma sa ies dintr-o situatie complicata, deci povestea inkepe cam asa am cunoscut o fata pe mess din sibiu mentionez ca eu sunt din Bucuresti, la inceput nu prea vb cu ea dar dupa... a devenit o obsesie vb cu ea de dimineata de la 8 pana la 3-4 dimineata fara oprire si de vreo 2 zile a didparut din viata mea complet nici la tel numai vb cu eu nici pe mess chiar daca e online la mine in lista imi arata ca e ofline dar am vazut cu umn detector, problema e ca nu stiu de ce nu mai vb cu mine care ati trecut porin asa ceva sau care credti ca ma puteti ajuta pls funda

Răspuns Câştigător
| MyShadow a răspuns:

Asta am facut si eu, nici eu nu vorbesc cu toata lumea din lista, si dupa o perioada nu le mai raspund. Depinde, poate fara sa vrei ai spus ceva ce nu trebuia. Lasa-i un e-mail in care s-o intrebi ce face si apoi o s-o mai lungiti. Poate nu stie cine esti, poate chiar atuncu, cam ciudat stiu, sa nu fie. dar intrebarea este daca tu poti tri fara ea? Unii "prieteni" sunt pe viata, alti nu, ea din ce categorie face parte? Daca nu-ti raspunde inseamna ca nu iti este prietena, si decat sa vb cu cineva ce nu merita mai bine deloc.

3 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Man tu care crezi ca e problema, gandeste-te putin.Raspunsul este chiar in intrebarea ta "a devenit o obsesie vb cu ea de dimineata de la 8 pana la 3-4 dimineata fara oprire". S-a plictisit...

Răspuns utilizator avertizat
| DrakuleJack a răspuns:

Sunt putin de acord cu aly07 poate face o pauza cred ca s-a cam plictisit dar sunt de acord si cu MyShadow