| vlad210 a întrebat:

Salut! Ajutati-ma si pe mine. In scoala la mine este o fata super sexy pe care vreau s-o combin. Noi ne cunoastem deja si ne intelegem destul de bine, dar nu stam unu cu altul. Spuneti-mi si mie cum sa procedez ca pana acum au venit ele la mine, nu am abordat eu. Stiu sigur ca am sanse cu ea! funda

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cand o vezi singura, te duci la ea si ii spui cu curaj asa:

- Buna, eu sunt Vlad.

Si apoi o intrebi pe a cata e, de unde e, diferite chestii pentru a gasi un subiect de discutie, mai faci si cate o gluma din cand in cand, daca vei reusi sa smulgi un zambet, cu atat mai bine, iar la final ii zici daca vrea sa ii dai id tau sau nr tau de telefon ca sa mai tineti legatura.
Bafta!

| sonyaminia a răspuns:

Pai du-te fa primul pas spune-i ca o iubesti daca reactioneaza sarut-o dar nu french,un mic sarut e de ajuns. Fetele vor ca tu sa faci primul pas, du-te la ea si spune-i cat de mult o iubesti! va cadea in bratele ta, e! NOROC! CAMPIONULEE"

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Invit-o undeva cu curaj prima data e mai greu