| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Ce cadou i-as putea darui prietenului meu de Anul Nou? va rog idei de cadouri originale))) mersi mult ))))

6 răspunsuri:
| klau123ful a răspuns:

Pai. petrece revelu cu el. fa-l sa se simta binehappy

| 358ili a răspuns:

De ex un tricou cu ceva citate, o bratara personalizata, poate o carte, poate un album foto cu voi...
un breloc...

Sper ca te-am ajutat

| neutrino a răspuns:

Sa stim noi ce-i place lui? Oricum, nu acea fotografie cu voi doi.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Eu i-as darui unlantisor personalizat (ex: o inima rupat in doau tu sa ai jumatate si el jumatate)winking

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Pai.:
-o perna in forma d einima
-un tricou personalizta cu,, Happy new year''
-un ceas(daca stii ca`-i place)
-o rama foto cu voi doi.
-sau..de ce nu sa-i faci o prajitura.
Suuces!happy
Pa`pa!

| DesireMaria a răspuns:

As spune as-i dai o cutie de ciocolata milka i love you si un ursulet! ori un parfum barbatesc super!