| Anonim86fsg a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu un sfat. Cum sa ma comport in clasa cind la un coleg ii place de mine, iar mie de el nu-mi place. uneori imi cam face pe nervi, in sens ca sa-mi atraga atentia? un sfat va rog ft mult.

Răspuns Câştigător
| Diana6185 a răspuns:

Bunahappy
Am trecut si eu prin chestia asta si doresc sa te ajut. De exemplu, daca vorbiti pe mess si iti spune ca te place, tu trebuie sa ii spui adevarul : Nu te plac! ( concluzia este urmatoarea : fi mereu sincera). Fundita? :*

3 răspunsuri:
| blabla5532 a răspuns:

Imprietenestete cu el dar nu-i da de inteles cal placi [ deloc ]

| Ostro a răspuns:

Vb cu el si zi ca nu vrei, sau ca ai prieten big grin

| Anonim86fsg explică:

Hei problema e ca de multe ori imi spune in fata nici nu stiu cum sa ma comport cu el. ce sa-i raspund...un sfat