| Anonim86fsg a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu un sfat. Cum sa ma comport in clasa cind la un coleg ii place de mine, iar mie de el nu-mi place. uneori imi cam face pe nervi, in sens ca sa-mi atraga atentia? un sfat va rog ft mult.
De multe ori imi spune in fata nici nu stiu cum sa reactionez? Ce sa-i raaspund? Are narav ca de fiece data sa-mi puna cite vreun punct, numai sa nu taca, uneori chiar ma enerveaza... va rog un sfat... urgent

1 răspuns:
| Alinα a răspuns:

Buna! Eu cred ca nu ar trebui sa-i dai atentie, dar nici sa-l faci sa se simta ranit: punete in locul lui sa fii tu intragostita de el si lui sa nu`i placa de tine. Eu cred ca ar trebui sa ii spui cam asa ceva: Scuza`ma am inteles ca`ti place de mine dar te rog lasa`ma`n pace chiar nu simt nimic pentru tine. happy Fundabatting eyelashes>?