| RefresHAllecs a întrebat:

am 11 ani cum imi pot face prieteni (fete si baieti) ca nu stiu stiu sunt chiar pe dinafara cu chestia asta sad

5 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Linisteste-te. Nu-ti face griji de fete. Ai doar 11 ani; cand o sa fie momentul o sa ai si tu prietena. Iar in legatura cu prietenii.ia-le numarul de telefon colegilor si in weekend-uri invita-i in oras. Asa o sa legati o prieteniehappy Sau poti chiar sa-i inviti la tine acasa.

| RefresHAllecs explică (pentru 1000bodies):

aM NiStE colegii la scoala...

| 1000bodies a răspuns (pentru RefresHAllecs):

Atunci nu colegii. Vecinii sau pe cine ti se pare mai ok. Bafta! Vot sau fundita?

| RefresHAllecs explică:

As vrea si niste sfaturi cum sa atrag fetele cand voi fi mai mare ca intrebarea anterioare a mea sunt urat nudh ce fac ma consider sad

| Marinamary95 a răspuns:

Hei nu conteaza numai frumusetea,conteaza bunatatea si sinceritatea ta, si in legatura cu cealalta parte:pai intreabai pe cativa care ti se par mai cunoscuti "ce mai face?", comunica cu ei, cerele id de messenger, si poate va functiona happy