| lollyka a întrebat:

am 13 ani si am de abia 1.50 m si as vrea sa stiu cateva metode de crestere in inaltime.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

Nui chiar asa simplu adica poate corpu tau a fost facut sa fie mai scund.in fine ideea mea este joaca baschet si mananca carne de curcanwinking merge ft bine un pr asa a fktsi la 15 ani 1.92winking

| fluturas_3615 a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa faci mult sport,iar restul va veni pe parcurs, esti inca mica si corpul tau se va mai dezvolta odata cu varsta, nu iti fa griji