| Sebamaregurlan a întrebat:

Salut, am 13 ani si am facut cea mai mare prostie din viata mea, am tras doua fumuri de tigara, mai am sanse sa cresc? Va rog, ajutati-ma.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, sigur vei mai crește. Somn ușor.

| Hfjivdubn a răspuns:

Da, logic ca o să continui să te dezvolți si sa crești. Că ai tras 2 fumuri nu este o prostie, le-ai tras din curiozitate. Așa că stai calm ca nu vei pați nimic

| Catrice a răspuns:

Nașpa ramai mic toți care au fumat de la 13 ani au rămas micihee hee

| IvyShade a răspuns:

Stai calm, o să continui să crești. Și eu am făcut asta la 12 ani și tot am crescut

| DataScience a răspuns:

Eu am tras un singur fum de tigara la 7 ani de la tata si unul in liceu sa o pacalesc pe colega de banca ca "de fapt fumez", niciunul nu am tras in piept si totusi uite am ramas cat de cat mic 171 cm. Asta e man, asa o sa patesti si tu, la tine e mai grav tu probabil ai tras si in piept, ce sa iti fac!

| Fabianaa a răspuns:

Nu te agita, faptul ca ai fumat nu o sa îți influențeze cu nimic creșterea sau dezvoltarea, atata timp când nu continui sa o faci excesiv. Bine ca recunoști ca e o prostie.

| Ciprian09 a răspuns:

Ma gandesc cine iti baga chestii de gen in cap ...scazi,nu mai cresti! succes! laughing

| Dekle a răspuns:

Normal, nu știu de ce mai întrebi... daca continui, atunci nu o sa mai poțilaughing

| dany_2098 a răspuns:

Nu, asa am facut si eu la 13 ani si jumatate si am ramas tot asa mic si m-am imbolnavit la plamani, Si am ramas la 1.49 la 17 ani