| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani 1.75 si 80kg as vrea sa slabesc 5-10 kg pana in vara imi puteti da cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Salut, trebuie să bei foarte multă apă pe zi, să mănânci doar fructe si legume si sa faci foarte mult sport. Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa sport
Eu iti recomand inot

| NAT0 a răspuns:

Ăh, de ce vrei să slăbești? Să sară fetele pe tine la pișcină? Am să-ți spulber visele când am să-ți zic că ele caută six pack și $. Meh.
Ai nevoie de un regim și să practici cardio.

| Anonim2497 a răspuns:

Daca e vorba doar de 5-10 kg vei avea foarte mult timp sa slabesti happy Iti recomand sa nu sari peste mese si sa nu mananci dupa ora 6. Sportul este important si nu trebuie sa sari peste acest pas. Daca vrei sa practici un sport iti recomand mersul pe role, imbini utilul cu placutul si o sa vezi rezultate. Daca e vorba doar de atatea kilograme iti recomand sa nu renunti la carne complet si sa bei apa cu lamaie timp de 2 saptamani pentru ca iti reduce pofta de mancare si vei slabi repede. Bafta! :*