| alina22 a întrebat:

Am 14 ani, iar acum 6 luni m-am despartit de fostul meu prieten cu care am fost timp de un an. Am luat aceasta pauza deoarece ma plictisisem sa fiu cu el, si incepea sa nu-mi mai placa de el. Insa saptamana trecuta am fost la munte cu el, si a inceput sa-mi placa din nou de el. La munte, el mi-a spus ca ii mai place de mine.insa dupa 2 zile cand am ajuns acasa ii propusesem sa ne impacam, dar el a zis ca nu mai vrea, afirmand faptul ca nu-i mai place de mine. Acum insa incerc sa-l sun. sa vorbesc cu el dar nu raspunde (specific ). Dar acum imi doresc foarte mult sa fiu cu el, pentru ca nu vreau sa ma gandesc la faptul ca intre noi s-a terminat tot pentru totdeauna. Si orice lucru imi aduce aminte de el. Oare ar mai fi sanse sa fim impreuna? Eu cred ca inca ma place, insa la scoala a cunoscut un grup de baieti care il cam influienteaza. si nu stiu ce sa mai fac...Ma puteti ajuta cu un sfat? Va rog!

1 răspuns:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Trebuia sa te gandesti inainte.roata se intoarce de fiecare data.happy

incearca sa mai vb cu el la scl. daca ai zis si de grupul de baieti.se poate ca si anturajul sa fie de vina.incearca sa te apropii de el iar. nu-l mai suna ca incepi sa il sacai lasa-l o perioada scurta dupa incearca sa mai vb cu el pe mess. afara. la scoala si poate poate.
Bafta