| Epiphania213 a întrebat:

Salut,am 14 ani, lungimea penisului meu este de 16 cm, in stare erecta iar cand nu este in stare erecta are 10 cm,iar grosimea (circumfata, am dat înconjurul penisului si mi a aratat 11 cm.Este ok pentru varsta mea?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru varsta ta este mai mult decat bine insa cu o remarca si anume; daca ambele masuratori sunt corecte raportul dintre lungime si grosime nu este optim deorece penisul tau este prea subtire in raport cu lungimea. In rest multa sanatate!

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Tu esti troll sau te faci?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prea mic frate... pe mine m ar apuca rasul