| EuKingV a întrebat:

Salut am 14 ani si 1, 75. Sa ma apuc de sala? Nu cred ca raman mic sau chestii d-astea. Astept un raspuns bun. Mersi

Răspuns Câştigător
| MyaEmy a răspuns:

Avand in vedere ca ai 14 ani(adica destul de mare) si ca esti destul de inalt, iti sugerez sa te apuci, gandeste-te ca ai numai de castigat(muschi laughing )
Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| Nessie a răspuns:

Normal. 1,75 e in regula pentru varsta ta, si-ar fi super daca ai incepe sa faci sala, pana la 16-17 ani vei arata pe placul fetelor...

| Voidwithin a răspuns:

Sa te apuci!
Sportul nu dauneaza niciodata sanatatii.
Spor la munca grea.

| alinaalina95 a răspuns:

Hei.1,75 la 14 ani e foarte bine. Da, apuca-te de sala. Ai numai de castigat. e foarte bine sa incepi sa te intretii din timp. Te pup:*