| username96f a întrebat:

Salut am 14 ani si am penisul in erectie 18 cm si cand nu este il am de 15 cm si as vrea sa stiu daca este medie mare mica...astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este peste medie si, daca ai ghinion si mai creste, vei avea un mare handicap in viata, in sensul ca vei gasi greu femei dispuse sa te accepte si va trebui sa te multumesti cu orice femeie. Sau va trebui sa inveti sa te abtii si sa nu iti folosesti niciodata penisul la intreaga dimensiune pentru a nu-ti rani partenera. Tot ce depaseste 20 de cm este prea mare pentru o femeie normala.

4 răspunsuri:
| xilotto a răspuns:

Poi iti pot spune ca este "media" mare avand in vedere ca alti la 23 de ani il au de 22 cm si tu mai cresti inca. Dar ce preocupari ai tu la 14 anilaughing. Eu nu ma gandeam la asa cevabig grin. Dar cred ca este in regula sa intrebi. tongue

| ProjectJackpot a răspuns:

Du-te ba de-aici cu tot cu "pitonul" tau.

| username96f explică:

Deci intr-un fel e nasol? pai parca fetele nu vroiau de 30 laughing glumeam mersi pentru raspunsuri