| Andreutzaaandreea a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa fac niste cursuri de modelling ma puteti ajuta unde sa gasesc o firma de modeling in giurgiu? dau funda + vot

1 răspuns:
| Jessica a răspuns:

Bună.
Dacă vrei să faci modeling nu cred că poți face asta în Giurgiu, ci în București. Acum faci ce vrei, dar eu n-am auzit să fie așa ceva în Giurgiu. Trebuie să te gândești foarte bine la ceea ce vrei să faci. Ești înaltă? Ești slaba? Ești frumoasă? Părinții tăi știu? Dacă nu știu trebuie să îi intrebi și pe ei.
Sper că te-am ajutat într-un fel.