| BluePhoenix a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa imi fac un tatuaj pe mana. Mai exact, pe biceps. Tatuajul sa fie acesta : http://www.galleryoftattoosnow.com/......hands.jpg. De la ce varsta credeti ca as putea sa imi fac tatuajul ( eu as vrea la varsta asta )? Daca am acordul doar a unui parinte ( exemplu ) pot sa imi fac? Nu conteaza pretul.

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Poza nu am reusit sa o vad. Nu incarca... dar nu cred ca ar fi bine sa iti faci tatuaj. Pentru ca daca ai vrea de ex la medicina sau sa devii politist/a nu ai avea voie cu tatuaj si la alte meserii. Oricum e problema ta.
Bafta!