| andreimarin1316 a întrebat:

Salut, am 14 ani si cred ca am fimoza cand penisul este in stare flasca pot sa il decalotez la fel si cand este in stare de erectie dar ca simt o durere foarte mica. Dar cred ca daca fac niste exerciții usoare voi rezolva aceasta problema. Vreau doar sa vad si niste pareri din partea voasta.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exercitii insemnand o usoara mastur.bare?

| Violleta2022 a răspuns:

Iti recomand sa mergi al un Medic Urolog cu tatal tau si medicul te va controla si-ti va spune ce grad de fimoza ai si cum se poate rezolva in acel caz.
Nu incerca sa tragi tu de el, sa nu se produca vreo hemoragie!

| DanielFloreaX a răspuns:

Salut Andrei. Asa cum ai descris tu, nu ai fimoza. Intr-adevar iti recomand sa il decalotezi mai des. Cu timpul nu vei mai simti acea senzatie de durere.