| Darky_8543 a întrebat:

Saluthappy Am 14 ani si mi-au aparut cosuri pe la tample. pubertatea
oh go on
e bine sa le spargthinking sau sa le las sa se treaca singure.

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu ii bine sa le spargi, mai bine le lasi sa treaca singurewinking

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Lasa-le ca potate sa iti apara altele mai marilaughingSi apoi te trezesti cu niste cosuri gigantice pe fatalaughing. Dati cu un fond de ten sau ceva de genuwinking

| Lavy_6719 a răspuns:

Pai,se spune ca mai bine sa le lasi asa.happy
Da eu cand am cosuri nu pot sa le las pana nu le sparg...Cred ca tin mai mult daca le spargi.
Da ai putea sa te dai cu ceva pe ele.

| Anddu a răspuns:

Aknesol, solutie antiacneica perfectaa! b-) Se gaseste in Galati, in Real.